Заявка про намір забезпечення технічними засобами реабілітації надсилайте:
Укрпошта: ТОВ "Фенікс-Медікал", пл. 10 квітня, 1, оф. 9, м. Одеса, 65062
Нова Пошта: Відділення №69, м. Одеса, (099) 2720457

З 2013 року наша компанія забезпечила колясками понад 28 000 замовників на всій території України. Така увага до інвалідних крісел "Фенікс-Медікал" викликана унікальними для України якостями як нашої продукції, так і компанії загалом.

Компанія «Фенікс-Медікал» пропонує Вашій увазі високоякісні інвалідні коляски одного з провідних світових виробників.

З 2013 року наша компанія забезпечила колясками більше 28 000 замовників по всій території України. Така увага до інвалідних візків «Фенікс-Медікал»  викликана унікальними для України якостями, як нашої продукції, так і компанії загалом.

ПЕРЕВІРЕНА В ЄВРОПІ ЯКІСТЬ

Ми поставляє на територію Украни коляски одного зі світових лідерів з виробництва технічних засобів реабілітації компанії Sunrise Medical. Інвалідні візки «Фенікс-Медікал» пройшли перевірку вимогливим європейським споживачем.

ГАРНІ СУЧАСНІ ВІЗКИ

Коляски для осіб з інвалідністю від «Фенікс-Медікал» відрізняються не тільки високою якістю, але і елегантним зовнішнім виглядом. Дизайн інвалідних візків, розроблений і випробуваний в Європі, вигідно відрізняє нашу продукцію від колясок інших виробників. У новий асортимент компанії входять тепер інвалідні візки з електроприводом для інвалідів.

ВСЕУКРАЇНСЬКА ДИЛЕРСЬКА МЕРЕЖА, ОПЕРАТИВНИЙ СЕРВІС

Регіональні представництва нашої компанії відкриті майже у всіх регіонах України, що дозволяє нам власними силами здійснювати доставку інвалідних візків замовникам, проводити консультації з користування, а також, у разі потреби, здійснювати оперативне гарантійне сервісне обслуговування.

СХВАЛЕНО АСОЦІАЦІЄЮ ІНВАЛІДІВ-СПИНАЛЬНИКІВ УКРАЇНИ

Все вищесказане дозволило нашій продукції отримати схвалення всеукраїнської асоціації інвалідів-спинальників. Діяльність цієї організації спрямована на покращення життя українців з інвалідністю, тому асоціація не могла залишити без уваги вироблені нами інвалідні візки. Про якість наших візків також свідчать численні позитивні відгуки від вдячних користувачів нашої продукції. Ми прагнемо зробити життя людей з інвалідністю легшим і зручнішим - і ми робимо це дійсно добре.

 

(099) 272-04-57
(067) 488-76-00