Направлення на забезпечення кріслом колісним надсилайте на поштову адресу:
ТОВ "Фенікс-Медікал", пл. 10 квітня, 1, оф. 9, м Одеса, 65009

Дорогі Друзі!

Компанія «Фенікс-Медікал» вітає Вас, з Днем Великої Перемоги над нацизмом! Пам'ять про цей день і подяка людям, які подарували нам наше сьогодення: життя, любов, віру в перемогу добра над будь-яким злом – живе в наших серцях.

Свято наближається, і події давно минулих днів оживають в нашій пам'яті, дозволяючи не одному поколінню перейнятися повагою, вдячністю і гордістю до своїх великих предків! У кожній родині війна залишила сумний слід, нікого не жаліючи вона «пройшлася» по людських долях. Це забути неможливо, це забувати не можна! І хоч, серед нині живих усе менше й менше очевидців Другої світової війни, пам'ять про ветеранів і схиляння перед ними передається молодому поколінню вже на генетичному рівні. Юне покоління, яке знає про те, скільки життів загубила ця війна, скільки горя вона посіяла на землі – завжди буде прагнути до мира і цінувати його! І це дуже важливий момент, тому що доля нашої країни знаходиться в руках сьогоднішньої молоді! Згадуючи в ці дні про подвиг, який звершили для нас наші діди і прадіди ми сіємо в душах наших дітей розуміння цінності кожного людського життя! Низький уклін Вам, дорогі наші ветерани! Не переривається зв'язок поколінь, Ваш подвиг будемо передавати із серця в серце нашим: дітям, онукам і правнукам!

Миру, Гармонії, Любові Вам!

Компанія "Фенікс-Медікал" інформує Вас, що згідно договору кожна компанія повинна забезпечувати виробами замовників в порядку черговості замовлень. Тому, якщо у Вас готові всі документи, не варто відкладати похід до Управління соціального захисту на завтра, йдіть вже сьогодні, щоб отримати Ваше крісло швидше в порядку черги. Також нагадуємо, що діти з інвалідністю до 18 років і учасники АТО забезпечуються кріслами колісними в першу чергу.

Ми традиційно по завершенню календарного року інформуємо Вас про виконану роботу. Отже, в 2016 році компанія "Фенікс-Медікал" забезпечила 4803 людини механічними кріслами колісними Breezy і Helix2, кріслами з електроприводом Rumba, а також скутерами Sterling S 400. В результаті проведеної роботи було отримано велику кількість позитивних відгуків не тільки щодо якості наших виробів, а також щодо сервісу. І це, безумовно, дуже радує нас. Повірте, для нас дуже важливо і почесно, відчувати Вашу довіру і виправдовувати Ваші очікування щодо якості нашої продукції і термінів забезпечення. І коли ми читаємо Ваші відгуки, коментарі, листи подяки, ми розуміємо, що всі наші зусилля не залишаються непоміченими. Підтвердженням цього є й те, що третій рік поспіль компанія «Фенікс-Медікал» видає найбільшу кількість крісел колісних серед всіх підприємств України, які пройшли кваліфікацію.

Значна частина осіб, які замовили наші вироби в 2016 році, вже їх отримали та користуються. Але є люди, які зробили замовлення, але з різних причин:  необхідність оновлення документів, наявність в експлуатації двох крісел, відсутність якогось документа - не змогли їх отримати в минулому році. Не хвилюйтесь. У Вас немає приводів для занепокоєння. Всі вироби, замовлені в 2016 році і ще не видані, будуть доставлені одержувачам найближчим часом після підписання договору на забезпечення кріслами колісними в 2017 році в порядку черговості оформлених замовлень!

У квітні 2016 наша компанія видала понад 800 виробів по всій Україні. Наші представники доставили вироби додому, провели детальний інструктаж з використання крісла та відповіли на всі питання. 

Ми як і раніше поставляємо тільки високоякісні вироби світового лідера з виробництва засобів  реабілітації компанії "Sunrise medical". 

Компанія «Фенікс-Медікал» вітає усіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо Вам міцного здоров'я, добробуту та впевненості у майбутньому. 

З вересня 2015 компанія “Фенікс-Медікал” відновила видачу виробів одержувачам. У вересні місяці було видано більше ніж 1000 замовлених виробів і отримана велика кількість позитивних відгуків. Вироби, замовлені в 2014 році, будуть доставлені одержувачам найближчим часом!  

До кінця 2015 року заплановано виробити та доставити замовникам ще більше ніж 3000 виробів! Ви можете зробити замовлення на отримання колісного крісла європейської якості у Вашому регіональному Управлінні Праці і соціального захисту, заздалегідь підготувавши всі необхідні документи!

Порядок замовлення і отримання крісел колісних: http://fenix-medical.com.ua/ua/info/poryadok-zakaza-kresla

30 вересня 2014 року був затверджен перелік технічних та інших засобів реабілітації, їх кваліфікаційних шифрів і відповідних їм хвороб. 

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1291-14

У документі перераховані діагнози, показання до призначення технічних засобів реабілітації і протипоказання. З переліком показань до призначення крісел колісних можна ознайомиться на нашому сайті в розділі Законодавство - Показання до призначення.

 

11 серпня 2014 було прийнято нову редакцію 321 Постанови Кабінету міністрів України про забезпечення технічними засобами реабілітації інвалідів. Зокрема, були змінені типи і кількість візків, які інваліди можуть отримувати за рахунок державного бюджету.

Тепер засоби реабілітації можуть отримувати громадяни, які постраждалі внаслідок АТО, причому цим громадянам засоби реабілітації видаються без установлення їм інвалідності.

З докладним переліком всіх оновлень 321 Постанови можна ознайомитись на нашому сайті в розділі «Законодавство» (http://fenix-medical.com.ua/ua/info/zakon/zabezpechennya-zasobami-reabilitatsiji).

Дані про зміни у порядку забезпечення інвалідними візками підготовлені компанією «Фенікс-Медікал» - постачальником інвалідних візків європейської якості!

Складне положення в Луганській і Донецькій областях не вплинуло на доставку крісел нашої компанії замовникам в цих областях.

«Ми і так затримали доставку крісел замовникам цього року унаслідок пізнього фінансування, тому зробили все можливе, щоб жителі Луганської і Донецької областей отримали свої крісла поряд з іншими областями в строк. Представники компанії привезли візки додому споживачам, провели презентацію і інструктаж. Сподіваємося і віримо у мир, який повернеться на нашу землю», - говорить директор компанії Н. О. Бідюк. 

Компанія «Фенікс-Медікал», незважаючи на складну ситуацію в країні, активно продовжує свою діяльність. З листопада 2013 інвалідні крісла Breezy замовили більше 3 000 чоловік по всій Україні. Доставка та видача візків планувалися на перші дні після підписання всіх необхідних документів Міністерством соціальної політики. Однак, у зв'язку з останніми подіями в Україні, ми виявилися заручниками ситуації, що склалася, як і багато інших компаній.

Детальніше...

У мережі Інтернет з'явилося багато оголошень про продаж інвалідних візків нашої компанії приватними особами. Такі оголошення супроводжуються посиланням на наш сайт. Щодо даної ситуації компанія « Фенікс-Медікал» повідомляє, що не несе ніякої відповідальності за зміст подібних повідомлень, також не несе ніяких гарантійних зобов'язань щодо набутої таким чином продукції. Ми поставляємо наші візки українцям з інвалідністю у рамках соціальної програми держави.

Детальніше...

Приємно відчувати себе здоровою людиною і знати, що тобі доступні багато земних задоволень. Прикро, правда, що бути щасливим поодинці все сильніше входить у наші звички. Ми свідомо дистанціюємося від проблем, які нас не стосуються. А хотілося б, щоб ми - люди - проявляли менше байдужості до своїх сусідів, друзів, випадково зустрінутим незнайомцям. Мало хто знає, що наша держава успішно проводить програму забезпечення колісними візками людей з інвалідністю. У цій статті я і розповім про те, як кожен, хто потребує, може отримати інвалідний візок, оплачений державою. Для цього я зустрівся і задав ряд питань керівнику однієї з компаній, що виробляють колісні крісла в рамках цієї держпрограми.

Детальніше...

Згідно із постановою Кабінету Міністрів України«Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів» від 5 квітня 2012 р. № 321:

Детальніше...

(099) 272-04-57
(067) 488-76-00