Направлення на забезпечення кріслом колісним надсилайте на поштову адресу:
ТОВ "Фенікс-Медікал", пл. 10 квітня, 1, оф. 9, м Одеса, 65009

З 2013 року наша компанія забезпечила колясками більше 17 000 замовників по всій території України.

Компанія «Фенікс-Медікал» пропонує Вашій увазі високоякісні інвалідні коляски одного з провідних світових виробників.

У 2013 році інвалідні коляски компанії «Фенікс-Медікал», оплачені державою, отримали понад 3500 людей, в 2014 році - понад 4500 людей. Така увага до інвалідних візків «Фенікс-Медікал»  викликана унікальними для України якостями, як нашої продукції, так і компанії загалом.

ПЕРЕВІРЕНА В ЄВРОПІ ЯКІСТЬ

Наші інвалідні коляски збираються в Україні з комплектуючих світового виробника медобладнання для людей з обмеженою рухливістю. Інвалідні візки «Фенікс-Медікал» пройшли перевірку вимогливим європейським споживачем.

ГАРНІ СУЧАСНІ ВІЗКИ

Коляски для інвалідів від «Фенікс-Медікал» відрізняються не тільки високою якістю, але і елегантним зовнішнім виглядом. Дизайн інвалідних візків, розроблений і випробуваний в Європі, вигідно відрізняє нашу продукцію від колясок інших виробників. У новий асортимент компанії входять тепер інвалідні візки з електроприводом і скутера для інвалідів - унікальна пропозиція на українському ринку.

ВСЕУКРАЇНСЬКА ДИЛЕРСЬКА МЕРЕЖА, ОПЕРАТИВНИЙ СЕРВІС

Регіональні представництва нашої компанії відкриті майже у всіх регіонах України, що дозволяє нам власними силами здійснювати доставку інвалідних візків замовникам, проводити консультації з користування, а також, у разі потреби, здійснювати оперативне сервісне обслуговування.

СХВАЛЕНО АСОЦІАЦІЄЮ ІНВАЛІДІВ-СПИНАЛЬНИКІВ УКРАЇНИ

Все вищесказане дозволило нашій продукції отримати схвалення всеукраїнської асоціації інвалідів-спинальників. Діяльність цієї організації спрямована на покращення життя українських інвалідів, тому асоціація не могла залишити без уваги вироблені нами інвалідні візки. Про якість наших візків також свідчать численні позитивні відгуки від вдячних користувачів нашої продукції. Ми прагнемо зробити життя інвалідів легшим і зручнішим - і ми робимо це дійсно добре.

 

(099) 272-04-57
(067) 488-76-00