Направление на обеспечение креслом колесным высылайте на почтовый адрес:
ООО "Феникс-Медикал", пл. 10 апреля, 1, оф. 9, г. Одесса, 65009

Ваше мнение очень важно для нас. Вы можете почитать отзывы наших клиентов и оставить свои комментарии касательно нашей работы и продукции.

Доброго дня вам шановні працівники заводу, я інвалід дитинства 1 групи захворювання Гемофілія важка форма.Вже майже вісім місяців як я звернувся до управління соц політики в моему районі з проханньом видати мені інвалідний візок з єлектроприводом Румба.Подав всі необхідні для цього документи, але вже минае 8 місяць як мені ніхто нічого не надае. Скажіть будьласка з чим це повязано і чому так, якщо я маю повне право по відповідному закону України на отримання двох колясок чому така байдужість до таких як я. І ще одне запитання скажіть будьласка чи фінонсуеться ще зараз державою виплата коштів за замовлений візок? якщо так то за який період кошти від держави вам надходят, як довго доведеться мені чекати цього візка взагалі? Дуже Вам дякую.
 
07 сентября 2015
Фисюк Олег Ігорович
Вінницька область Піщанський район
В августе 2014г.заказал инв.коляску.Жду уже год,ничего мне не прислали. Уже и не надеюсь,что пришлют,а так хочется побывать на свежем воздухе.
 
20 августа 2015
Садыгов Ильяз Курбанали Оглы
г.Николаев
Я инвалид 1 гр. с снетерпением жду коляску с электроприводом у меня появилось желание жить.Спасибо всем работникам Феникс МЕДИКАЛ.Пускай Вас Господь обильно благословит
 
20 апреля 2015
Валентина
Днепропетровская обл. г. Павлоград
Дорогие сотрудники . Я сбольшой болью обращаюсь к Вам коляску жду уже 4 месяца 2 г. не выхожу на улицу.Такая надежда на Вас . Помогите мне ради Христа храни Вас Господь.
 
20 апреля 2015
Валентина
Днепропетровская обл. г. Павлоград
Продукция очень хорошая, есть друзья которые пользуются Вашими колясками, очень хвалят.
 
24 февраля 2015
Роман
Кировоград
доброго дня,оформляю зараз документи на каляску з електроприводом РУМБА,підкажіть будь ласка керувати нею не важко,тобто в моєї дитини слабість в руках,чи зможе вона керувати нею.Яка система в управлінні?дякую
 
13 февраля 2015
віра
Івано-Франківськ
доброго дня,оформляю зараз документи на каляску з електроприводом РУМБА,підкажіть будь ласка керувати нею не важко,тобто в моєї дитини слабість в руках,чи зможе вона керувати нею.Яка система в управлінні?дякую
 
13 февраля 2015
віра
Івано-Франківськ
Ответьте пожалуйста когда я смогу получить коляску румба? документы отправлены несколько месяцев назад. заранее спасибо.
 
12 декабря 2014
капник николай иванович
г.Житомир
Спасібо тов. "Фенікс Медікал"!Інв 2-ї групи,отримав крісло-Sterling Emerald, практичне для переміщення,удобно,дуже вдячний, тов.процвітання...
 
29 ноября 2014
коля
Винницкая обл. Ямполь.
Я інвалід 1-ї групи з паралізованою лівою стороною, надіслав документи 15.07.2014 на отримання електро скутера, якого дуже потребую. Чекаю з нетерпінням.
 
18 ноября 2014
Роман Євстахович
м.Судова Вишня Львівська обл.

<< В начало Назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Далее Вконец >>

Страница 6 из 10


Оставить отзыв
* обязательные поля.
Ваше имя:*
Ваш e-mail:*
Откуда вы:
Код безопасности:
Введите, пожалуйста сюда код:*
Отправить нам комментарий:*
(099) 272-04-57
(067) 488-76-00